Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Vip Kompresör web site’de teklif formu üzerinden alışveriş yapmak aşağıdaki güvenlik protokollerine tabidir: Kişisel bilgileriniz (Ad, Soyad, Email, Telefon, Firma Bilginiz) haricinde herhangi bilginiz saklanmaz. 256 bit SSL şifrelemesi kullanılmaktadır.


Güvenlik işlemleri sebebiyle, kayıtlı bulunan telefon numaranızın doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için sisteme girmiş olduğunuz numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.


İşlem Güvenliği

Vip Kompresör web site’de alışverişleriniz SSL sertifikası garantisi altındadır. SSL sertifikasının görevi, kullanıcı bilgisayarı ile sitenin bulunduğu ana makine(server) arasındaki bilgi akışının güvenli olarak yapılmasını sağlamaktır. Bu sayede ziyaretçi-sunucu arasındaki bilgiler şifrelenmiş olarak paketlenir ve ancak kullanıcı tarayıcısı(browser) veya sunucu tarafından çözülür.


Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, kişisel bilgiler, vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde okunamaz veya alınamaz.


vipkompresor.com, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi'nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.


vipkompresor.com hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır.


Kişisel bilgiler ; adı soyadı, telefon numarası, e-posta adresi, firma adı gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi ifade etmektedir.